Arkifire


Elektrikli ŞömineDoğalgazlı Şömine| Odunlu Şömine  | Tasarım  Şömine | Tasarım Odunlu Soba  | Tasarım Şömine Aksesurları  
   


Faber doğalgazlı şömineler, Arkifire’ın exclusive şömine grubunda olan bu koleksiyon, şömine keyfine yepyeni bir boyut getiriyor. Hermetik baca ile çalışan doğalgazlı / Lpg li şömine modelleri ile alışılagelmişin ötesinde çok katlı konutlarda veya baca problemi olan yerlerde de şömine ortamları yaratılabiliyor. Türkiye de ilk olarak Doğalgaz dağıtım şirketleri tarafından onaylanmış olan bu ürün grubu, Arkifire tarafından uzun çalışmalar neticesinde ülke mimarisinin hizmetine kazandırılmıştır.

Optiflame elektrikli şömineler, çıkış noktası ‘her eve bir şömine sunmak’ olan bu koleksiyon, baca ihtiyacını ve is, kül, duman problemini ortadan kaldıran elektrikli şöminelerden oluşuyor. Bu şöminelerin öne çıkan özellikleri, her mekana uyabilecek geniş model seçeneği, uzaktan kumanda ile kolay kullanım, 2 kw’a kadar ısıtma gücü ve en önemlisi gerçeğini aratmayan, görsel bir alev şöleni.

MCZ odunlu şömineler, Konusunda Avrupa lideri İtalyan firmanın odunlu şömine hazneleri, biribirinden şık kaplama alternatifleri ile beraber sunuluyor, odun ateşinden vazgeçemeyenler için bu koleksiyon Arkifire profesyonelliğiyle hizmetinizde...

Lantern şömine giydirmeleri, modern ve klasik çizgileri, ödüllü tasarımlarıyla dikkat çeken şöminegiydirmelerinden oluşan bir koleksiyon. Arkifire ihracatını yapmakta olduğu bu seçkin ürün grubunu şimdi ülke mimarisinin kullanımına, beğenisine sunuyor..

Tasarım Şömineleri, Arkifire için yeni bir şömine koleksiyonu, Tasarım Şömineler. Bu seri ile Kişiye Özel şömine tasarım ve üretim hizmeti sunulabilmektedir. Koleksiyonda Açık Gazlı, Açık Odunlu ve Elektrikli şömine modelleri bulunmakta ve sunulan standart modellerin yanısıra mimar ve dekoratörler tarafından yapılan özgün şömine tasarımlarınıın hayata geçirilmeside yine bu kapsamda değerlendirilmektedir,

Harrie Leenders Sobalar, 25 yıldır sadece soba yapan firma gözalıcı tasarımlarının yanısıra ürünlerinde basit kontrol, yüksek performans ve en iyi işçilik kritelerini kullanarak fark yaratıyor.  

AK47,Yaratıcı Tasarımcıları ve sıra dışı ürünleriyle AK47 nin "Wood Storage" ve "Outdoor Fire" Temalı koleksiyonu Arkifire da. 
Odun depolama için birbirinden farklı, şık ve kullanışlı modeller koleksiyonda yer alıyor. Bu modellerle doğal şömine ortamları için göz alıcı ve fonksiyonel çözümler oluşturulabilirken, gazlı ve elektrikli şömine seçenekleri içinde dekorasyonu bütünleyen doğal alternatifler yaratmak mümkün."Outdoor Fire" modelleri ile hayal edilen sıcak dost ortamlarını yaratmak artık çok kolay. 

İçinde bulundukları mekanlara farklı bir gözle bakmayı sevenlere yaratıcı seçenekler sunan Arkifire, yeni ürünleriyle tüm yapıları renklendirmeye devam edecek,

 
Anasayfa arrow Ürünlerimiz
   
   
Copyright 2013 | Arkiline Ltd | Şömine ve Doğaltaşlar